Co porabiacie w czasie wolnym

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
Awatar użytkownika
AranelElbereth
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Postautor: AranelElbereth » 22 listopada 2017, o 17:07

Czytam książki,robię zdjęcia,rysuję,maluję czasem coś porzeźbię ale najbardziej lubię jeździć do schroniska (jestem wolontariuszem) i spędzać czas ze zwierzętami :kwiatek
Znalazłam sens życia,ten się zmienił.
zenbudda.blogspot.com
Moje prace: aranelelbereth.tumblr.com

Bóg istnieje dla tych którzy w niego wierzą,bóg nie istnieje dla tych którzy w niego nie wierzą.

Nhuzuta

Postautor: Nhuzuta » 23 marca 2018, o 10:21

sporo czytam, oglądam filmy, pływam, skacze :)

krokusja

Postautor: krokusja » 16 kwietnia 2018, o 07:51

W czasie wolnym przeważnie zdobywam się na jakąś aktywność na świeżym powietrzu ale kiedy nie ma odpowiedniej pogody to wolę obejrzeć w tv jakieś zawody, bardzo lubię też oglądać turnieje gry w polo. Największe sukcesy w tej dyscyplinie odnosił wśród Polaków Marek Dochnal ale jest u nas sporo znanych osób których łączy pasja gry w polo.

emilaa

Postautor: emilaa » 19 lipca 2018, o 20:39

Ja wolny czas staram się spędzać aktywnie, dużo jeżdżę na rowerze, lubię chodzić po górach, maluję, czytam książki, ogólnie się sama ze sobą nie nudzę.

mczay

Postautor: mczay » 15 lutego 2019, o 17:14

W czasie wolnym to ja lubię sobie poćwiczyć, pobiegać, pojeździć na rowerze. Od niedawna też lubię chodzić do parku linkowego https://parklinowyjachranka.pl/ pod Warszawą. Mają tam trasę która szczególnie mi się podoba, lubię ją pokonywać. A do tego ceny mają atrakcyjne no i obsługa jest sympatyczna.

Karmeliowa Dama

Postautor: Karmeliowa Dama » 10 kwietnia 2019, o 10:15

Moją pasją jest pływanie - kocham ten sport. W wodzie (i pod wodą) czuję się jak ryba. Odpoczywam, odprężam się, relaksuję. Pływam niemalże wszędzie - na pływalni, w jeziorze, w morzu, a jeśli się uda to i w oceanie (wakacje...)
Zwracam też uwagę na odpowiednio dobrany strój kąpielowy oraz inne akcesoria pływackie. Ostatnio zaopatruję się w niezbędne gadżety w sklepie internetowym SUNBARREL ( https://sunbarrel.pl/pl ) i jestem bardzo zadowolona :) Jeśli ktoś ma podobne pasje - polecam.

uspokojona

Postautor: uspokojona » 16 maja 2019, o 12:59

Lubie cos ugotowac dobrego.

Wróć do „Rozmowy o wszystkim”