Strona 1 z 1

Pielęgnacja skóry mieszanej

: 3 maja 2017, o 00:16
autor: Trzecie Oko
Jak Wam wychodzi pielęgnacja skóry mieszanej? Macie jakiś patent na ten typ skóry? Moja jest i tłusta i sucha, więc do codziennej pielęgnacji nie mogę stosować tych samych kosmetyków, co jest dość męczące. Jak Wy sobie radzicie z takim problemem?

Pielęgnacja skóry mieszanej

: 20 maja 2017, o 18:15
autor: tarzan5
Z Vichy są takie kremy do cery mieszanej. Możesz na http://www.vichy.pl/blog/pielegnacja-skory-mieszanej-jaki-krem-do-skory-mieszanej-wybrac/vmag60743.aspx o nich poczytać. Wiem, że pielęgnacja skóry mieszanej wymaga innego podejścia niż skóra tłusta, czy z trądzikiem. Warto, żebyś o tym wiedziała.

Pielęgnacja skóry mieszanej

: 28 lipca 2017, o 18:45
autor: krokusja
Mi służą doskonale takie balsamy do ciała http://freshandnatural.pl/pl/produkty/naturalne-balsamy-i-masla-do-ciala/ o lekkiej konsystencji w postaci musu. Doskonale nawilżają skórę nie zatykają przy tym porów ponieważ nie zawierają żadnych zbędnych wypełniaczy w postaci wazeliny itp.

Pielęgnacja skóry mieszanej

: 29 maja 2019, o 14:08
autor: krysia_
Od lat mam problem z nawilżeniem rąk. Ja jako osoba już doświadczona polecam wam https://hyaloo.pl/pl/p/Beta-Skin-Hand-Care-Cream-75ml-krem-pielegnacyjny-do-rak/311 nie znam się na składzie ale powiem tylko tyle. Dłonie mam super delikatne jak pupcia niemowlaczka :lol: