Obfitość duchowa i materialna

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
iluke
Posty: 9
Rejestracja: 19 lutego 2014, o 11:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Obfitość duchowa i materialna

Postautor: iluke » 1 kwietnia 2017, o 21:21

Witajcie,

ciekaw jestem jak realizujecie prawo przyciągania i manifestacje obfitości w ramach obecnego życia? Czy lekko łatwo i przyjemnie przypływa do Was obfitość materialna? Ja zajmuję się informatyką i mogę odpowiedzieć twierdząco, jednakże czuję, że mógłby uszcześliwiać swoją działalnością więcej ludzi :)
Mam kilka pomysłów jak to zrealizować. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt na priv, szczególnie ludzie z doświadczeniem w branży IT ale też czujący temat jak działa przepływ energii we Wszechświecie :). Jeśli macie ciekawe pomysły to też jestem otwarty by Wam pomóc. Ze swej strony wnoszę doświadczenie w budowaniu systemów informatycznych, programowaniu i prowadzeniu firmy.
Stwórzmy coś co będzie dobre dla innych, dawało nam satysfakcję twórczą a dodatkowo było dochodowe.

Jeśli ktoś zyskał wolność finansową w ramach rozwoju duchowego w inny sposób to też chętnie przeczytam (nie tylko ja zapewne) i zainspiruję się. Odwdzięczę się własnymi doświadczeniami.

pozdrawiam Was serdecznie,
Lukasz

Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości