Strona 1 z 1

Rybnik - kupię mieszkanie

: 20 października 2015, o 13:53
autor: Panteria
Witam, poszukuję mieszkania w Rybniku. Jestem z zupełnie innej części Polski, więc nie bardzo się orientuję w topografii miasta, więc byłabym wdzięczna, gdyby ktoś polecił mi ciekawe i ciche ulice, które w pierwszej kolejności brać pod uwagę?

Re: Rybnik - kupię mieszkanie

: 23 października 2015, o 10:22
autor: Convergent
Hej! Polecam Śródmieście, np. okolice Smolnej, Raciborskiej. Niedaleko wszędzie, ciekawa okolica :) Oferty znajdziesz na stronie http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-rybnik,ul-raciborska.html

Rybnik - kupię mieszkanie

: 10 maja 2017, o 17:22
autor: tobik
Skoro kupujecie nieruchomość na Śląsku to polecam notariusza z Chorzowa http://www.notariuszchorzow.com/oferta.html . Łatwo do niego trafić bo ma kancelarię w centrum niedaleko dworca. Miła i rzeczowa obsługa. Załatwiałem tam sprawę darowizny z babcią. Mimo ze ona słabo słyszy nie było żadnych problemów komunikacyjnych. Dokładnie babcię poinformował o tym co podpisuje, a przy tym nie traci się czasu bo wszystko było dokładnie przygotowane.

Rybnik - kupię mieszkanie

: 30 maja 2017, o 18:15
autor: jogas
Ciekawe też może skorzystam..

Rybnik - kupię mieszkanie

: 15 sierpnia 2019, o 16:42
autor: mczay
Do takiego mieszkania dobrze będą pasowały ci takie https://www.gama-sklep.com.pl/a/6-meble ... nu-w-bloku meble. Mam je u siebie i powiem Ci że super sprawa, wygodnie się ich używa i są solidne. W tej cenie warto je kupić, widziałam podobne ale o wiele droższe. A tutaj masz szybką wysyłkę i dobrą obsługę klienta.