zawód fryzjer

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
lotos44
Posty: 2
Rejestracja: 9 września 2015, o 15:32
Reputacja: 0
Płeć: K

zawód fryzjer

Postautor: lotos44 » 15 października 2015, o 09:47

Hej, planuję w zostać fryzjerką. Czytałam ten artykuł http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-zostac-fryzjerem/ i droga do tego nie wydaje się ciężka. Wystarczy skończyć szkołę i dodatkowo można pokończyć kursy:) Jak myślicie, czy to dobry zawód na przyszłość? Czy może powinnam sobie poszukać czegoś innego?

Jarec
Posty: 2
Rejestracja: 11 marca 2018, o 00:52
Reputacja: 0
Płeć: K

zawód fryzjer

Postautor: Jarec » 11 marca 2018, o 12:33

Dobry fryzjer nieźle zarabia, ale to nie jest lekka praca. Zostać dobrym fryzjerem, to też chyba nie po jednym kursie, trzeba się doskonalić i nadążać za modą. Poczytaj sobie na portalu Moment.pl jak i za co klientki oceniają fryzjerów z różnych salonów w całej Polsce.

Nhuzuta
Posty: 6
Rejestracja: 22 marca 2018, o 14:57
Reputacja: 0

zawód fryzjer

Postautor: Nhuzuta » 23 marca 2018, o 10:20

wydaje mi się, że ciągle trzeba robić kursy jeśli chce się być na czasie, ale to dobrze :) możesz się rozwijać.

sophia_
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2019, o 14:03
Reputacja: 0
Płeć: K

zawód fryzjer

Postautor: sophia_ » 13 listopada 2019, o 14:28

jeżeli szukacie dobrego fryzjera w Poznaniu to polecam Furore :-)

mczay
Posty: 241
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: K

zawód fryzjer

Postautor: mczay » 12 lutego 2020, o 18:02

Ja z zawodu jestem fryzjerem ale wyjechałem do Niemiec do pracy w tym zawodzie ze względu na lepsze zarobki. Nie wiedziałem tylko jak się rozliczać z podatku i pomogła mi firma https://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-niemiec którą i wam polecam. Profesjonalnie się tym zajęli, zwrot miałem szybko, widać że mają duże doświadczenie.


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości