Pasja fotografia - jaki aparat

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
Awatar użytkownika
brytyjczyk
Posty: 7
Rejestracja: 2 lutego 2014, o 10:47
Reputacja: 0
Płeć: M

Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: brytyjczyk » 2 lutego 2014, o 11:03

Chciałbym zacząć swoją przygodę z fotografią na nieco lepszym sprzęcie. Zawsze lubiłem robić zdjęcia, posiadałem zwykły cyfrowy aparat kompaktowy, kupiony z kilka lat temu. Teraz chciałbym się pokusić o nieco lepszy sprzęt. Powiedzmy, że mogę wydać na niego 2000 zł. Pomyślałem o zakupie lustrzanki. Technicznie jednak nie znam się dobrze na tym, nie wiem który aparat będzie dobry dla amatora. Nigdy nie używałem lustrzanki, choć interesuje mnie jej poznanie, możliwość wielu ustawień przy robieniu zdjęć. Co możecie polecić np. z tej listy http://www.mediamarkt.pl/aparaty-cyfrow ... rowe,canon - byłem niedawno w mediamarkt i kilku innych podobnych sklepach, ale trudno mi się zdecydować. Z góry dziękuję za pomoc w wyborze aparatu.

Sidd
Administrator
Posty: 587
Rejestracja: 13 czerwca 2006, o 08:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: Sidd » 2 lutego 2014, o 19:19

Wydaje mi się, że dobrym wyborem byłby Nikon D5100 lub SONY SLT-A58K. Oba porównywalne.
Zanim cokolwiek kupisz poczytaj o tym opinie i testy na internecie :).

No i niekoniecznie w mediamarkcie, niektóre rzeczy mają tam wiele drożej niż np. w internetowych sklepach.
"Nie ma większej tajemnicy niż ta, że my, będąc Rzeczywistością, dążymy do osiągnięcia Rzeczywistości." - R.Maharishi
www.RozwojDuchowy.net

leoncik
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2014, o 00:10
Reputacja: 0
Płeć: M

: Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: leoncik » 29 listopada 2014, o 15:24

Czy mogę do małego busa zabrać cały sprzęt fotograficzny? Czy takie firmy które oferują przewóz osób kraków warszawa, mogą do busa zabrać duży bagaż? Muszę przewieźć cały sprzęt a nie mam samochodu.

grzeratan
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2015, o 11:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: grzeratan » 22 stycznia 2015, o 11:52

Ja polecam Nikona D3200. Nie taki drogi, a robi świetne zdjęcie. Według mnie idealny aparat <3

--------------------
medycyna estetyczna kraków - MEZOTERAPIA IGŁOWA

Glockenspiel
Posty: 1
Rejestracja: 23 lutego 2015, o 13:50
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: Glockenspiel » 23 lutego 2015, o 13:53

[quote="grzeratan"]Ja polecam Nikona D3200. Nie taki drogi, a robi świetne zdjęcie. Według mnie idealny aparat <3

Ja również polecam, sam korzystam i nie mogę narzekać :)

______________________________________________________________________________________
Sprawdź konstrukcje stalowe

karmazyt
Posty: 3
Rejestracja: 15 kwietnia 2015, o 20:23
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: karmazyt » 15 kwietnia 2015, o 20:26

Równiez polecam Nikony, chyba najlepsze aparaty :)
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

agnieszkared
Posty: 1
Rejestracja: 3 czerwca 2015, o 09:38
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: agnieszkared » 3 czerwca 2015, o 10:32

Tak z innej strony, jak chcesz mieć fajne zdjęcia możesz np. na imprezę wynająć fotobudkę. Ostatnio odkryłam ją i wszystkim o niej mówię fotobudka Lublin. Dostajesz gadżety, wybierasz tło zdjęć wchodzisz do środka i sesja zdjęciowa gotowa!

nikt
Posty: 368
Rejestracja: 4 marca 2009, o 11:25
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: nikt » 3 czerwca 2015, o 22:32

agnieszkared pisze:Tak z innej strony, jak chcesz mieć fajne zdjęcia możesz np. na imprezę wynająć fotobudkę. Ostatnio odkryłam ją i wszystkim o niej mówię fotobudka Lublin. Dostajesz gadżety, wybierasz tło zdjęć wchodzisz do środka i sesja zdjęciowa gotowa!


cudowny pomysł :przytul :przytul :przytul

serek111
Posty: 4
Rejestracja: 29 marca 2017, o 13:58
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: serek111 » 29 marca 2017, o 15:09

polecam kompaktowy aparat canonS#is - bardzo fajny zoom i makro zdjecia cena na allegro to okolo 100 zl

Awatar użytkownika
Allowerka
Posty: 11
Rejestracja: 3 października 2017, o 11:23
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: Allowerka » 4 października 2017, o 11:31

Glockenspiel pisze:Source of the post
grzeratan pisze:Ja polecam Nikona D3200. Nie taki drogi, a robi świetne zdjęcie. Według mnie idealny aparat <3

Ja również polecam, sam korzystam i nie mogę narzekać :)

Faktycznie dobry wybór! Choć poszła bym trochę dalej i poleciła model Nikon D3400 + AF-P 18-55 VR. Posiada dużą matrycę DX o rozdzielczości 24,2 mln, szeroki zakres czułości, monitor 3", nagrywanie filmów Full HD no i od razu obiektyw w zestawie. A jeszcze nawiązując do tego że to Twój fotograficzny pomysł, to dodam iż ma tryb podręcznika ;) No i mieści się w ramach cenowych. :ok
Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.

Nhuzuta
Posty: 6
Rejestracja: 22 marca 2018, o 14:57
Reputacja: 0

Pasja fotografia - jaki aparat

Postautor: Nhuzuta » 6 kwietnia 2018, o 13:25

a jakiś analogowy w dobrej cenie ktoś może polecić?


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości