Tabletki sesja na koncentracje?

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
Vikt00r
Posty: 12
Rejestracja: 17 października 2013, o 20:50
Reputacja: 0
Płeć: K

Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: Vikt00r » 17 października 2013, o 21:08

Witam studentow i nie tylko!:) Jako, iz juz jest po kampanii wrzesniowej, to zaczynaja sie nowe kolokwia i zaliczenia...trzeba sie jakos wspomoc - widzialem ostatnio w TV reklame tabletki sesja na koncentrację - jak sadzicie - warto zakupic? czy to po prostu blef?

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: villah » 19 października 2013, o 20:34

Jeżeli potrzebujesz wzmocnienia proponuje kuracje ampułkami z korzenia żeń-szeń, tylko musisz uważać, najlepsze są te koreańskie, a często można dostać słabsze amerykańskie, no i trzeba sprawdzać ile jest % wyciągu w ampułce/tabletce, bo szpikują te table często pseudowitaminami, a nam przecież chodzi tylko o żeń-szeń ^^

Druga opcja to 3-4 łyżki dziennie oleju z siemienia lnianego np. zmiksowanego z twarogiem.

Na efekty w obu przypadkach należy troche poczekać, ale pomagają.

Szczęśliwości :lol:

Awatar użytkownika
mocmilosci
Posty: 229
Rejestracja: 10 stycznia 2009, o 15:47
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: mocmilosci » 19 listopada 2013, o 00:52

:czytaj
Kup se tabletka...
potem siem skomcemtruj...
wpartrywaj sięm w ekramn ,i szybko zaznaczysz style....
Komcemtruj siem!
Tamblet z androidem ci pomożem...
...o bożem...
:aniol
JAMJEST
....MIŁOŚĆ....

Ginewra
Posty: 5
Rejestracja: 28 listopada 2013, o 21:27
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: Ginewra » 28 listopada 2013, o 22:51

Te tabletki to nie tyle blef, ile po prostu zwykła suplementacja. Spożywasz sztuczne witaminy i minerały w dużej dawca i w ten sposób dodajesz animuszu organizmowi, ale czy to ma jakiś większy wpływ na koncentrację? Nie sądzę... Tyle, że może zdrowsze to niż kawa. ;)
Warto wybrać pożyczki hipoteczne warszawa http://www.kredytyhipotecznewarszawa.pl szczególnie wtedy, gdy mamy świadomość, że pożyczone pieniądze należy szybko zwrócić. Jedynie to może nas uchronić przed rosnącymi w zastraszającym tempie odsetkami.

devant
Posty: 5
Rejestracja: 4 stycznia 2014, o 21:41
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Re: Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: devant » 4 stycznia 2014, o 21:45

Ja popijam sok z guarany i jem orzechy.
Co powinni zrobić Polacy, którzy nie mają większych perspektyw na dług w banku? Jest na wesele wielu interesujących alternatyw, ale http://dobrekredyty.com.pl podawane w parabankach są na ten termin może najbardziej pożądaną opcją.

romekchalas
Posty: 5
Rejestracja: 12 lutego 2014, o 12:57
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: romekchalas » 12 lutego 2014, o 14:20

Nie lepiej iść na spacer...
Ekologiczne i niezwykle szczelne szamba betonowe. Posiadamy niezbędne atesty oraz dostosowujemy wielkość do potrzeb.

smerf
Posty: 1
Rejestracja: 30 września 2014, o 18:06
Reputacja: 0

Re: Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: smerf » 30 września 2014, o 18:16

Ja nie wierzę w moc tych tabletek. Chociaż czasem jest ciężko, to żeby być skoncentrowanym trzeba się wysypiać, pamiętać o zdrowym odżywianiu. Przynajmniej na mnie to działa. Bez śniadania z domu się nie ruszam, a gdy rano mam pusty żołądek, to na niczym nie mogę się skupić.


--------------------
Solidne dre drzwi na długie lata

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: Prometeusz » 30 września 2014, o 21:06

Jak człowiek zdrowo żyje i medytuje to są praktycznie zbędne te tabletki. Ale są takie które rzeczywiście pomagają w myśleniu.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: Kocur » 30 września 2014, o 22:31

Czytałem kiedyś o tym bo miałem otępienie po narkozie, które jakiś czas nie chciało zejść. Ostatecznie niczym się nie wspomagałem ale pod uwagę brałem piracetam, ma dobre opinie i wydaje się mieć spore korzyści w stosunku do potencjalnych strat. Ale to tylko w przypadku potrzeby organicznej. Jeśli przyczyną jest depresja czy brak motywacji to tabletki działają tylko doraźnie i nie likwidują przyczyny problemu.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Adamila021
Posty: 3
Rejestracja: 13 lutego 2017, o 11:37
Reputacja: 0
Płeć: K

Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: Adamila021 » 3 marca 2017, o 10:41

Weźcie przestańcie po co sie truć tymi tabletkami! Jest tyle lepszych sposobów na koncentracje. Ja zawsze przed egzaminami zamawiam najmocniejsza kawe i zawsze to wystarcza.

Awatar użytkownika
Allowerka
Posty: 11
Rejestracja: 3 października 2017, o 11:23
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Tabletki sesja na koncentracje?

Postautor: Allowerka » 4 października 2017, o 11:34

Ehh... dostałam kiedyś je kiedyś, jak miałam dużo roboty, chodziłam zestresowana i nie mogłam się na niczym skupić. Brałam je zgodnie z zaleceniami i... nie zauważyłam absolutnie żadnej różnicy. Pochłonęłam prawie całe pudełko i nic. Więc jak dla mnie to pic na wodę. :-/
Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości