Czy wierzysz w swoj sen?

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
kowalskil
Posty: 35
Rejestracja: 4 lipca 2012, o 05:34
Reputacja: 0
Płeć: M

: Czy wierzysz w swoj sen?

Postautor: kowalskil » 1 września 2015, o 18:32

moniaakow pisze:Bardzo czesto zapisuje sobie cos mi sie przysnilo ostatniej nocy i jezeli jest to cos szczegolnego to spradzam znaczenie w senniku. Ogolnie nie jestem przesadna i raczej nie wierze w przepowiednie, jednak ciekawosc robi swoje.
Ostatni sen jaki utkwil mi w glowie, byl to sen o zegarku. Nic specjalnego, dostalam od narzeczonego piekny i bardzo drogi zegarek. Po sprawdzeniu w senniku, okazalo sie ze oznacza to dobra wiadomosc zwiazana w przyplywem gotowki i wyobrazcie sobie ze jakies 1,5 miesiaca pozniej udalo mi sie w koncu, po paru miesiacach probowania, sprzedac moj samochod. Od razu sobie skojarzylam to z przepowiednia z sennika.
Czy sprawdzacie znaczenie waszych snow i czy kiedykolwiek sie ono spelnilo?
Pozdrawiam:)


Nie wierze w senniki.z
Ludwik Kowalski autor darmowej ksiazki internetowej: Wspomnienia bylego komunisty,"

http://ludkow,info/byt

Dlaczego darmowej? Bo pisanie tego dokumentu bylo obowiazkem moralnym, wobec rodzicow, wobec wielu innych ofiar Stalinizm, i wobec Polski.

nadiiia
Posty: 6
Rejestracja: 24 października 2015, o 11:58
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Czy wierzysz w swoj sen?

Postautor: nadiiia » 24 października 2015, o 12:09

Ja wierzę w sny, ponieważ już niejednokrotnie spełniły mi się one. Kilka razy miałam nawet sny prorocze.. od tametj pory zawsze rano po przebudzeniu sprawdzam w senniku znaczenie danego snu :-> :->

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Czy wierzysz w swoj sen?

Postautor: Prometeusz » 24 października 2015, o 19:47

nadiiia pisze:Ja wierzę w sny, ponieważ już niejednokrotnie spełniły mi się one. Kilka razy miałam nawet sny prorocze.. od tametj pory zawsze rano po przebudzeniu sprawdzam w senniku znaczenie danego snu :-> :->


A co ma sennik wspólnego z tym wszystkim?

miśka
Posty: 2
Rejestracja: 27 października 2015, o 14:28
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Czy wierzysz w swoj sen?

Postautor: miśka » 27 października 2015, o 14:35

Ja nie pamiętam swoich snów z reguły, ale jak zapamiętam jakiś to nieraz sobie sprawdzę w senniku;p tylko chyba u mnie się to nie sprawdza

tutti1206
Posty: 3
Rejestracja: 14 grudnia 2016, o 13:53
Reputacja: 0
Płeć: K

Czy wierzysz w swoj sen?

Postautor: tutti1206 » 14 lutego 2017, o 15:29

W sennikach czasami można znaleźć wyjaśnienie tego, co się nam śniło. Też do nich zaglądam, a najczęściej do tego http://www.moj-sen.info/ Można w nim znaleźc prawie każdy symbol senny i zazwyczaj mi się wszystko sprawdza, dlatego kiedy tylko pamiętam sen sprawdzam jego ukryte przesłanie.

jacekk87876
Posty: 3
Rejestracja: 27 lutego 2017, o 21:40
Reputacja: 0
Kontaktowanie:

Czy wierzysz w swoj sen?

Postautor: jacekk87876 » 28 lutego 2017, o 19:55

Ja umiem śnić i wpływać na to co mi się śni. Ale nie z każdym snem tak potrafię


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości