Losy Ziemi rok 2013

Tu można wpisywać wszystko, co nie mieści się w innych kategoriach. :)
VEGETA
Posty: 20
Rejestracja: 4 sierpnia 2012, o 12:31
Reputacja: 0
Płeć: M

Losy Ziemi rok 2013

Postautor: VEGETA » 10 stycznia 2013, o 11:03

Poczułem nagłą potrzebę założenia tego tematu. Poruszane wątki mogą dotyczyć wszystkiego, co związane z tytułem tematu. A choćby mianowicie: o co tak naprawdę chodzi z programem Nesara? Co tak naprawdę dzieje się za medialną zasłoną? O co chodzi z tym całym tzw. wzniesieniem? Czy warto czekać na coś, co niekoniecznie może się wydarzyć w tym roku?
Poza tym chciałbym przedstawić przekrój tego, co działo się ze mną, począwszy od pewnego październikowego czwartku 2010 aż do teraz.

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Losy Ziemi rok 2013

Postautor: aartefax » 11 stycznia 2013, o 13:25

To szeroki temat .Kryzys ma jednak te dobra strone ze wiele rzeczy odkrywa.
Jesli spoleczenswo zacznie sie budzic to sa szanse ze zacznie cos sie zmieniac.
Chociaz ciezko to sobie wyobrazic zeby FED przestal istniec ,czy tez zeby pieniadz znow byl oparty na zlocie. to sa takie sily ze trudno juz teraz cos z tym zrobic .Wszystko z soba powiazane ,dogadane,do tego potega mediow .
Jakies prawdy jednak sie przedzieraja ,ale one tez sa manipulowane .po to zeby osmieszyc.Jednak mozna dotrzec do jakis prawd umiejetnie korzystajac z wlasnego rozumu,logiki myslenia.
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

VEGETA
Posty: 20
Rejestracja: 4 sierpnia 2012, o 12:31
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Losy Ziemi rok 2013

Postautor: VEGETA » 12 stycznia 2013, o 04:29

Jak patrzę na swoje otoczenie to mam wrażenie, że nic takiego się nie wydarzyło. W ogóle to jakiś trzeci świat względem reszty. Ostatnio to miałem loty schizofreniczne, które ostatecznie zostały przełamane. Dlatego na początku tematu zadałem sobie tyle pytań. Miałem do czynienia z tymi, co chcieli mnie przekonać do "normalności", ale ja nie poddaję się tak łatwo. Polecano mi takiego, co zwą go intelektualną machiną, ale ja już go sprawdziłem i szczerze to on sam nie wie, czego tak naprawdę chce i do tego sądzi, że ludzie na obecnym etapie dojdą za ileś lat do harmonii. Ale jak? Gdy wyczerpią się wszystkie surowce typu węgiel, ropa? Szkoda mi więcej słów na takich egocentrycznych ludzi. Nie powiem uzyskałem od takiej jednej pewną pomoc i przeszły mi wszystkie szumy, piski itd. i nawet nie chcę do tego wracać. Co do rzeczy typu NESARA to nawet nie chcę już sobie tym głowy zaprzątać, bo czekać na to jak na zbawienie nie ma już dla mnie sensu
Jeśli już to chciałbym przyciągnąć do siebie osobę, na której bardzo mi zależy. Wiem, że praktykuje się takie metody. Znacie jakieś, bo w Google szukać czegoś takiego to graniczy z cudem.

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Losy Ziemi rok 2013

Postautor: aartefax » 12 stycznia 2013, o 15:13

A co mialo sie wydarzyc? Z ta nowa era to byla czysta manipulacja ,ktos zarobil ,ktos tam w glowach ludziom cos namacil .Zadne promienie kosmiczne nie sa wstanie odmienic tego swiata,czy uklad gwiazd ,poniewaz natura ludzka miala ,ma i miec bedzie zwsze ta swoja mroczna strone: http://www.gnosis.art.pl/e_gnosis/w_lab ... _cien1.htm. Swiat sie znieni tylko wtedy gdy ty sam w sobie dokonasz wewnetrznej przemiany i moze to byc swiat naprawde wspanialy.
To jak przyciagnac do siebie druga osobe zalezy na ile znasz i rozumiesz ludzka nature. Wtedy otrzymasz podpowiedz.Tak mysle.
Co do NESARA to choc to pewnie niewiele zmieni to jednak warto miec swiadomosc ,swiadomosc o co w tym wszystkim chodzi.Gdyby ludzie naprawde mieli swiadomosc to mozni tego swiata musieli by sie z nami liczyc ,a tak mozna nas lepic i otumaniac, na wiele roznych sposobow.
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

VEGETA
Posty: 20
Rejestracja: 4 sierpnia 2012, o 12:31
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Losy Ziemi rok 2013

Postautor: VEGETA » 14 stycznia 2013, o 14:01

W takim razie ja nie mam tej typowej natury ludzkiej. Co do możliwości rozbudzenia w tej dziewczynie pierwiastka tego wzniosłego uczucia to odpowiedziałem w innym wątku.
Poza tym cenzura w polskich mediach zdaje się nie zna granic. Nie chcę nawet śledzić ich "poczynań", bo wolę już sobie dać na luz. Podobnie jest z rewelacjami dotyczącymi NESARA. Jeśli nawet coś się znajdzie i będzie napisane po angielsku, to będzie to wzmianka o tym , kto jeszcze blokuje ustawę na temat tego projektu.


Wróć do „Rozmowy o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości