Aloha! :)

Powitania, pytania, informacje o użytkownikach.
Innermind
Reputacja: 0

Aloha! :)

Postautor: Innermind » 4 lipca 2012, o 07:22

Witam Wszystkich użytkowników i na wstępie pozdrawiam. W poszukiwaniu ciekawego i aktywnego forum trafiłem tutaj i mam nadzieję że przyczynię się do jego rozwoju w miarę czasu i możliwości :)
Moje świadome funkcjonowanie zaczęło się ponad 5 lat temu i obficie owocowało wpływając na wewnętrzny świat oraz sposób i efektywność uzewnętrzniania się. Pasywny okres w wychodzeniu naprzeciw ludziom podobnym do siebie postanowiłem przerwać i może przyczynić się aktywnie komuś w potrzebie ;) Przeżycia jakie mnie spotkały i sposób w jaki się rozwijałem i nadal rozwijam posłużyć mogę do spisania wielu tomów wręcz lektury a większość jej treści ma charakter subiektywny... nie każdemu więc moje postrzeganie rzeczywistości może przypaść do gustu ;)
Pozwiedzam troszeczkę forum i postaram się swoimi postami służyć pomocą i radą we wspólnym dążeniu do osiągania obranych celów....

P.S. I ostrzegam że gaduła ze mnie, więc jeśli potok słów masowo wypływający będzie drażnił to z góry przepraszam a zawiłe myśli w miarę potrzeby będę tłumaczył :D

Wróć do „Użytkownicy”