Witam Wszystkich

Powitania, pytania, informacje o użytkownikach.
Mastemix
Posty: 4
Rejestracja: 15 października 2010, o 03:32
Reputacja: 0

Witam Wszystkich

Postautor: Mastemix » 15 października 2010, o 04:22

Witam

Najpierw zacznę od przedstawienia się, więc mam na imię Mariusz i mam 20lat. Rozwojem duchowym zajmuję się od 2lat, może i jestem młodą osobą, ktoś doda co zdziałałeś przez dwa lata?. Odpowiedź będzie prosta, przekonamy się w niedalekim czasie (mam takową nadzieję). Kiedy otworzyłem oczy i uświadomiłem sobie po co tak naprawdę jestem na ziemi. Powiedział bym nawet, że mój dotychczasowy obraz tego wszystkiego stał się bardzo wyważony i klarowny, dlatego że nie dałem sobie od dzieciaka narzucać większości kłamstw. Jak czytałem o dzieciach "Indygo", mówię cholera takiego opisu który pasuje do mojej osoby w 99,9% nie ułożył by żaden zespół ekspertów.

Więc na tym forum jestem po to aby dzielić się swoimi doświadczeniami, pomagać ( bo to jest to z czego czerpię największą radość), potępiać niektóre rzeczy no i najważniejsze czerpać wiedzę od tych którzy doświadczyli czegoś co np mi nie było dane.

Pozdrawiam Wszystkich

iwonaroma
Posty: 181
Rejestracja: 23 września 2010, o 13:01
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Witam Wszystkich

Postautor: iwonaroma » 15 października 2010, o 19:39

chyba Cię troche zgaszę

"przekonamy się w niedalekim czasie "

chcesz coś osiagnąć? :))

i pasujesz do dziecka Indygo? :) a do gorszych sortów to już nie? :))

chcesz pomagać, a czy ktoś w ogóle potrzebuje Twoje pomocy?

a nawet chcesz potępiać... no, no...

"Kiedy otworzyłem oczy i uświadomiłem sobie po co tak naprawdę jestem na ziemi..."

i tak zaczyna się MISJA :-D

dobra, Mariusz, rzuć coś konkretnego, bo od dyrdymałów - ogólników to się tylko ziewać chce

zdrówka

Mastemix
Posty: 4
Rejestracja: 15 października 2010, o 03:32
Reputacja: 0

Re: Witam Wszystkich

Postautor: Mastemix » 16 października 2010, o 02:27

Coś konkretnego..hmm, dobrze wyostrzona intuicja, myśli które urzeczywistniają się w przeciągu 5-10minut, widzenie prany, na odległość wyczuwam kto jest w porządku a kto nie, kto jest godny zaufania a kto nie, jeśli mają wydarzyć się jakieś Bardzo Ważne rzeczy w moim życiu kilka dni wstecz dostaje sny, są zupełnie inne niż pozostałe..stawiam tarota, ponoć jestem dobrym psychologiem :) , a tak poza tym, kręcą mnie piramidy, niewyjaśnione zjawiska, ufo, mam za sobą dwa seanse spirytystyczne, jeden z przypadku, drugi z głupoty własnej (Tu mogę powiedzieć że zrozumiałem co to jest opatrzność Opiekunów.)

Pisząc że pasuje do opisu dziecka "Indygo" chodziło mi o charakter. Prosisz o konkrety, powiedzmy że opisałem krople w morzu swoich przeżyć :D

Pozdrawiam

iwonaroma
Posty: 181
Rejestracja: 23 września 2010, o 13:01
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Witam Wszystkich

Postautor: iwonaroma » 16 października 2010, o 06:51

czyli...Magik? :))

dobra, zejdę z Ciebie, bo mi Cię trochę szkoda tak na początku ukruszać :))

może znajdziesz tu wyznawców i będziecie się bawić w widzenie prany :)

ale tak na marginesie, wszyscy są w porządku, tylko... nie zawsze są w porządku wobec NAS, co nie? ;)

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Witam Wszystkich

Postautor: Niewinny » 16 października 2010, o 13:38

Mastemix pisze:Coś konkretnego..hmm, dobrze wyostrzona intuicja, myśli które urzeczywistniają się w przeciągu 5-10minut


Doprawdy

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Witam Wszystkich

Postautor: Ciekawy » 16 października 2010, o 16:51

Czesc masmix!!!! No Wiesiu konkurent Ci przybywa do sztuczek cyrkowych. Jesli siłą woli podniesie np 15 szklanek, a Ty jedną to popadniesz w takie kompleksy,ze bedzie Cie trzeba wyslac na terapię do Full Moona albo innego terapeuty
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Awatar użytkownika
NIKE
Posty: 706
Rejestracja: 11 maja 2009, o 18:32
Reputacja: 0

: Witam Wszystkich

Postautor: NIKE » 16 października 2010, o 22:37

witaj MistrzuMixx :-D
rób swoje i nie przejmuj się ( choć ja z góry zaznaczam ,że wszystkie terminy mam zajęte - duuużo oczyszczania z iluzji ... )
ale Ciekawy jest nawet dobry w te klocki w mig pomoże :stuk
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pozdro dla wszystkich
NIE JESTEM NIKE ...

magia to umiejętne wykorzystanie siły umysłu - to zdolność czerpania mocy z własnego wnętrza ...

Mastemix
Posty: 4
Rejestracja: 15 października 2010, o 03:32
Reputacja: 0

Re: Witam Wszystkich

Postautor: Mastemix » 17 października 2010, o 02:25

Sądząc po komentarzach, to odnoszę wrażenie że chyba to forum nie ma nic związanego z rozwojem ;)

Pozdrawiam

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Witam Wszystkich

Postautor: Ciekawy » 17 października 2010, o 08:41

Nie ma nic. Nic - to mocne stwierdzenie i moze nawet powazne oskarzenie wobec braci i siostr naszego towarzystwa. A mozesz dokladnie sprzecyzować, co nalezy do sfery rozwoju duchowego? Bo tak chlapnąłeś, ze nawet nie wiadomo na co się obrażać. :-D Czego Ci brakuje na naszym forum? konstruktywnie proszę.
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

iwonaroma
Posty: 181
Rejestracja: 23 września 2010, o 13:01
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: Witam Wszystkich

Postautor: iwonaroma » 17 października 2010, o 10:58

ma ma :)

pozbywanie się iluzji (zwłaszcza na swój temat:)), bo te są najsilniejsze :)) to jeden z głównych filarów rozwoju

sorry , bo ja zaczęłam, a jesteś przecież usprawiedliwiony młodym wiekiem (choć nie do końca ;))

zdrówka

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Witam Wszystkich

Postautor: Ciekawy » 17 października 2010, o 19:09

Mwisz jakbys miala conajmniej 50-tkę i trojkę wnucząt..... :)

Nike Ciekawy nie jest od pomagania, nie ma wielkiej potrzeby nauczania. Moge tylko naruszyć nieco wyobrażenia, spowodowac niepokoj i zdenerwować podchwytliwymi pytaniami... 8-)
"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

Ekhmm

: Witam Wszystkich

Postautor: Ekhmm » 17 października 2010, o 20:31

Mastemix
Kiedy otworzyłem oczy i uświadomiłem sobie po co tak naprawdę jestem na ziemi.
A po co jestes na ziemi?
Powiedział bym nawet, że mój dotychczasowy obraz tego wszystkiego stał się bardzo wyważony i klarowny, dlatego że nie dałem sobie od dzieciaka narzucać większości kłamstw.
Jakich na przyklad?

@iwonaroma
Haha, dobre podejscie, popieram.

iwonaroma, no wlasnie, ile masz lat, podobno kobiet o wiek sie nie pyta, ale ja pytam, najwyzej nie odpowiesz.


Wróć do „Użytkownicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości