Manipulacja duszami

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Awatar użytkownika
ZLY-DUCH
Posty: 10
Rejestracja: 8 sierpnia 2009, o 15:41
Reputacja: 0

Manipulacja duszami

Postautor: ZLY-DUCH » 9 sierpnia 2009, o 11:18

Na forum pewnego gościa dowiedziałam się, że tak naprawdę nasze czyny są manipulowane przez inne potężniejsze duchy(powiedziała mu to jego Wyższa Jaźń), więc boję się, że naprawdę nie panuję nad sobą. Chociaż ten chłopak napisał, że nasze myśli raczej nie sa kontrolowane. Więc skoro nie są kontrolowane, to niby jak te duchy nami manipulują? Bo przecież myślami zawiaduje dusza "właściciela". Już nic z tego nie rozumiem. Czy mógłby mi to ktoś wyjaśnić? Bo skoro nie mamy wolnej woli, to gdzie tu sens życia? :-(

Jakby ktoś chciał sobie poczytać o tych duchach, które rzekomo nas kotrolują, przesyłąm link:

http://kosmita.wolne-media.h2.pl/?page_ ... 80&start=0
Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi, jak mam żyć....

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Manipulacja duszami

Postautor: Prometeusz » 10 sierpnia 2009, o 23:31

dowiedziałam się, że tak naprawdę.....


czy oby na prawdę... czy oby nie na niby...

proponuje ćwiczenie.

pójdź do kuchni odpal czajnik, poczekaj aż się zagotuje, zrób sobie ulubioną herbatkę i zastanów się.... jak to co przed chwilą zrobiłaś ma się do tego o czym kiedykolwiek przeczytałaś. W który miejscu znajdują się te idee...? w tobie, w herbacie, w kuchni, w twoim spojrzeniu? A teraz jak już herbata ostygła weź łyka, i zastanów się kto pije herbatę? Zajrzyj do szafki czy nie ma tam jakieś "kacperka", zajrzyj pod stół czy nie wylądowali tam kosmici. Jeśli nie... to dopij herbatę i wstając pomyśl.

"Sens nie jest w tym czym jestem, ale w tym co robię"


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości