Aura - kontakty z ludźmi

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Awatar użytkownika
Dave B
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwietnia 2017, o 12:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Aura - kontakty z ludźmi

Postautor: Dave B » 21 kwietnia 2017, o 12:45

Witam wszystkich. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Od jakiegoś czasu pracuje z energiami oraz rozwojem duchowym. Niedawno natknąłem się na dosyć ciekawy fragment z pewnej książki. Oto on:
1 (1).jpg
Wiem ze pewnie spora część z was uzna że to tylko książka i to co tu pisze nie musi być prawdą jednak u siebie zauważyłem coś podobnego jak w wyżej opisanym fragmencie. Potrraficie to wyjaśnić? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
zelo
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwietnia 2017, o 21:52
Reputacja: 0
Płeć: K

Aura - kontakty z ludźmi

Postautor: zelo » 21 kwietnia 2017, o 22:14

tak każdy ma inną aurę, inną wibracje. jedni są mili a drudzy nie. dlatego tak źle można się czuć na cmentarzu czy w szpitalu. ale chyba samo odczucie lęku to musi być jakaś podłapana wibracja która jakoś rezonuje z twoją czymś czego nie przepracowałeś w sobie.

Awatar użytkownika
Dave B
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwietnia 2017, o 12:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Aura - kontakty z ludźmi

Postautor: Dave B » 22 kwietnia 2017, o 02:34

Nie no właśnie chodzi o to że wśród dużej grupki ludzi czuję się zmieszany. Lekarzy nazywają to fobią społeczną, jednak mnie ciekawi na jakiej zasadzie to może działać. Wygląda to tak jak gdyby moja aura była słabsza od innych i przy jakimkolwiek kontakcie inni pobierają ode mnie energię. Ostatno gdy siedzielismy w trójkę w aucie ze znajomymi pojawiła się uczucie strasznej "dusznosci". Po opuszczeniu samochodu wszyscy musieli "zaczerpnąć oddechu". To było bardzo dziwne. Nie znam sie zbytnio na tym dlatego pytam. Polecilibyście jakies książki lub artykuły na temat łączenia się aur? Chodzi mi o kontakty miedzyludzkie

Awatar użytkownika
zelo
Posty: 6
Rejestracja: 21 kwietnia 2017, o 21:52
Reputacja: 0
Płeć: K

Aura - kontakty z ludźmi

Postautor: zelo » 22 kwietnia 2017, o 12:34

tu jest taki artykul o pobieraniu energii z nas.
a tu jak uwalniać podczepienia do aury. http://nikodemmarszalek.pl/uwalnianie-o ... -podstawy/

Awatar użytkownika
Dave B
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwietnia 2017, o 12:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Aura - kontakty z ludźmi

Postautor: Dave B » 22 kwietnia 2017, o 13:57

Bardzo ciekawe artykuły. Dzięki za pomoc :)

Awatar użytkownika
Freee
Posty: 56
Rejestracja: 5 kwietnia 2017, o 16:36
Reputacja: 0
Płeć: M

Aura - kontakty z ludźmi

Postautor: Freee » 22 kwietnia 2017, o 22:46

To wszystko prawda, ale tylko częściowo. Nigdy nie jesteś ofiarą, ponieważ zawsze jesteś stwórcą. Nikt nie jest w stanie zaatakować cię energetycznie, podpiąć się pod ciebie, zabrać ci cokolwiek, jeżeli nie ma w tobie zgody na to, czyli zapisu energii złości i nienawiści do siebie.

Wszystko, cała psycho-energetyka twego ciała, całe 12 czakramów ciała, a to tylko 1 poziom istnienia, wibracji człowieka i wszystkie poziomy na których istniejesz i twoje relacje z wszystkim co cię otacza, jest oparte i bazuje na twojej własnej relacji jaką masz, sam ze sobą. Jest oparte na świadomości i przekonaniach na jakich bazuje twoja tożsamość. Na tym w co wierzysz, to tworzysz i przyciągasz.

Ataki energetyczne, klątwy, manipulacje, hipnozy i co tam tylko jeszcze człowiek wymyślił w walce o władzę i energię, działa tylko na tych, którzy kiedyś wcześniej uwierzyli w ich moc bo! Sami ich używali :). Na osoby które, nie mieli styczności z tym sposobem manipulacji, z tą kulturą bycia, to nie działa, ponieważ nie mają w sobie tego przekonania i mechanizmów z poprzednich wcieleń.

Jeżeli nie masz w sobie poczucia winy, negatywnych przekonań na swój temat, nie nosisz w sobie złości i agresji na samego siebie. To te mentalne energie, które stosunkowo naprawdę są bardzo słabe pod względem potencjału energii, nie mają się o co zaczepić. Po prostu nic w tobie nie zarezonuje z tą energią i w ten sposób się nie połączy z tobą.

Podobne przyciąga podobne. Podobne rezonuje z podobnym. podobne zaczepia się tylko z podobnym. Energia o pewnym poziomie wibracji, zarezonuje i zaczepi się tylko i wyłącznie kiedy nosisz w sobie energię o identycznie wibrującej matrycy przekonań, wibracyjne podobnej co energia rzucona, puszczona w ciebie, czy rezonująca w danym miejscu, czy w innych ludziach.

A nawet wtedy o ile się czuje energie i wie z czego one są zrobione, jak działają, można je po prostu wciągnąć i zmienić ich wibracje na jakie się tylko chce. Ponieważ każda, ale to każda energia sama w sobie jest neutralna i dąży w jakimkolwiek stanie wibracji do neutralności.
Jeżeli jesteś, uczuciowo i tym samym energetycznie (bo to, to samo) w innej płaszczyźnie wibracyjnej po prostu będziesz niewidoczny dla tych energii\osób\istot\i tym co one sobą reprezentują i wibrują. Im potencjał, poziom wibracji danej energii jest różny tym bardziej są oddalone od interakcji i własnego rezonansu.

Dla przykładu 1 myśl wyrażająca, czyli naładowana szczerym i czystym uczuciem miłość (myśl jest tylko wyrazem uczucia, wibracji w jakiej w danej chwili człowiek się znajduje, czym wibruje i promieniuje) ma potencjał energetyczno-wibracyjny o częstotliwości 500 to jest również ładunek energii życiowej.

oświeceni - 700-1000 gdzie dalej już się nie mieści w wibracji materii fizycznej i dlatego są niewidoczni dla oka fizycznego.
pokój 600 błogość, uczucie czystości
Radość 540
miłość 500
mądrość 400 zrozumienie, nie mylić z inteligencją bo to nie to samo.
akceptacja - 350 wybaczanie
ochota 310 - optymizm
neutralność -250 - zaufanie -
odwaga - 200 - wzmocnienie - i to jest poziom 0. od tego miejsca wibracje wspierają życie, poniżej już nie. Zauważono obumieranie komórek w wibracjach niższych niż 200.
duma - 175 - zadufanie, pycha
złość - 150 nienawiść, agresja
pożądanie - 125 - zniewolenie, uzależnienie
strach -100 - wycofanie,
żal - 75 - zniechęcenie
wina - 30 - obwinianie, destrukcja
wstyd - 20 upokorzenie, depresja

Nie ma czegoś takiego jak brak energii, czy zła energia, są tylko rożne częstotliwości wibracji, jest tylko opór przed czuciem i doświadczaniem pewnych energii, co wiąże się z blokowaniem się na ich przepływ. Są tylko przekonania w które wierzymy i poprzez tą wiarę zaczynamy doświadczać wibracji niższych niż nasze własne źródło w nas. Innymi słowy stawiamy opór przepływowi życia w nas samych.

Masz słabszą aurę, bo czujesz się zmieszany wśród innych, nie odwrotnie. Aura i czakramy są tylko odbiciem tego jak się czujemy sami ze sobą w sobie. Nie definiują tego jak się czujesz, ich stan wibracyjny na wszystkich 7 poziomach w sobie odpowiada temu jak się czujesz, nie odwrotnie. Kiedy czujesz smutek zawężają się, zamykają, kręcą wolniej bo mają wolniejsza wibrację, ponieważ ty sam jesteś w niższej wibracji. Przepływ jest bardzo mały. Kiedy czujesz radość otwierają się i promieniują, również wtedy pobierają więcej energię i promieniują nią. ponieważ ty czujesz, jesteś w wyższej wibracji. Są odpowiedzialne za równowagę energii w ciele, i przepływ energii z fizycznego do subtelnych. nic więcej. Nie odpowiadają za rozwój :D Za to manipulując nimi idzie sobie rozwalić psycho-energetyke w ciele.

I jeszcze coś dodam. Każdy atak, zaburzenie itp. można użyć jako punkt uwolnienia zapisu energii którą blokujemy, wtedy już nic nie będzie się o to zaczepiać i nie będziemy również przyciągać\tworzyć sytuacji o podobnej wibracji.

Nigdy nie jesteśmy ofiarą... Zawsze tylko Stwórcą.
Wszystko co tu piszę i wszystko co TY tutaj piszesz, nie ma żadnej wartości. Jedyna wartość każdej prawdy spoczywa w stopniu jej realizacji.

Awatar użytkownika
SAM
Posty: 912
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 08:37
Reputacja: 0
Płeć: M

Aura - kontakty z ludźmi

Postautor: SAM » 27 kwietnia 2017, o 23:21

Jestem pod wrażeniem Mądrości z serca jaka się tu objawia, wręcz muszę powiedzieć DZIĘKUJĘ droga iskierko z swymi problemami że się dzielisz, bo wiele znaczysz w tym wszystkim!

TAK JESTEŚ CENNY...................................................................................................jak wszyscy którzy jeszcze tego nie znają.
:ok

GOOD JOB FOR ALL

TeO
All Right
http://all-right-creation.tumblr.com/


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość