Branoletki

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
wika12495
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2015, o 13:20
Reputacja: 0
Płeć: K

Branoletki

Postautor: wika12495 » 16 września 2015, o 13:32

Witam :-) Mam pytanie... Co sadzicie o bransoletkach z wizerunkami świetych.?

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Branoletki

Postautor: JamesonWithApple » 17 września 2015, o 07:21

Sądzimy a przynajmniej bardziej inteligentna część forum że to żałosne, zabobonne oraz inteligencja takiej osoby jest dwucyfrowa.

Biblia ma poważne zarzuty historyczne (pochodzenie, kopiowanie) sprzeczności w samym piśmie oraz sprzeczności z zakresu filozofii oraz logiki.

Dodatkowo zostałaś zapewne wychowana na wierną, niemyślącą katoliczkę więc zdradzę Tobie sekret - dobry wpływ nie istnieje. Jeśli ktoś wychowuje człowieka na własnych poglądach wtedy (tutaj TY) nie posiadacz własnych myśli. Twoje cnoty nie są Twoje, nie pochłaniają Ciebie własne namiętności, nawet grzechy Twoje są zapożyczone od innych. Stajesz się marną kopią kopii.

Kolejnym problemem jest fałszywe zaprzeczanie i strach przed własnymi namiętnościami, popędami, pragnieniami.

Następnie przychodzi fałszywa moralność.. Bo jak można nazwać człowieka który przestrzega praw zawartych w księdze aby dostać się do nieba a nie trafić na wieczną agonię? Zakłamanym.. Coś za coś.. Pusty, płytki, prymitywny handel...

Więc co ma Tobie dać bransoletka z wizerunkiem człowieka? nie wspominając o samym podważaniu wiary to każdy człowiek który przeczytał Biblię i ma odrobinę w głowie wie, że kult ludzi (świętych) został wprowadzony przez człowieka i jest łamaniem przykazania nr 1. Nawet sam kult krzyża którego kształtu się domyślamy jest stworzony przez człowieka. Więc wyjaśnij mi co ma Tobie dać magiczna bransoletka..?

Pozdrawiam choć troszkę myślących.

wika12495
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2015, o 13:20
Reputacja: 0
Płeć: K

: Branoletki

Postautor: wika12495 » 17 września 2015, o 18:03

Dziękuję za odpowiedź :)

Ale nie powiedziałam, że akurat Ja noszę taką bransoletkę....

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Branoletki

Postautor: JamesonWithApple » 17 września 2015, o 19:50

Mimo wszystko myślałem, że się oburzysz.. zwykli ludzie przeważnie reagują agresją jak podważam ich światopogląd a każdy inteligentny człowiek musi się zgodzić z tym co napisałem wyżej.. oczywiście na forum biblijnym powiedzą Tobie inaczej, ale kto chce słuchać ludzi prostych, zabobonnych którzy nie biorą pod uwagę nauki i wiedzy a jedynie wierzą ze strachu w to co zostało zaprogramowane w ich umysłach od dziecka.. dlatego też wiedza wierzących jest zerowa lub odrzucają świadomie naukę, minuta rozmowy z takim człowiekiem spowoduje natychmiastowe ośmieszenie takiej osoby..

wika12495
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2015, o 13:20
Reputacja: 0
Płeć: K

: Branoletki

Postautor: wika12495 » 18 września 2015, o 19:54

Nie oburzyłam się ponieważ, właśnie zależało mi na tym żeby ktoś wyraził na ten temat swoją opinię ;-)

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Branoletki

Postautor: aartefax » 19 września 2015, o 01:10

A ja mam takie pytanie co sadzicie o powiększaniu piersi przez medytację? :)

Kocur pisze: Już teraz dla zwykłych ludzi, którzy nie zajmują się duchowością są kursy różnych metod opracowanych przez osoby zajmujące się tematem. Np kobiety mogą sobie powiększyć piersi dzięki specjalnym medytacjom.


Ponoć to prawda. :)


Kocur pisze:co do cycków to tylko taką ciekawostkę napisałem i z tego co wiem to jest prawda. W tym konkretnym przypadku kobieta musi zaakceptować swoje piersi i kreować sobie większe :) To jest właśnie fajny przykład bo metoda nie zadziała kiedy dziewczyna nie akceptuje swoich małych piersi ponieważ na nich skupia swoją uwagę.


viewtopic.php?f=11&t=2713&start=15

Coś specjalnie dla kobiet. :)
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Branoletki

Postautor: Kocur » 19 września 2015, o 01:24

Czyli o efekcie placebo i wpływie mentalności na organizm nie słyszał? A to szkoda, bo to bardzo przydatne w rozwoju duchowym.

Ale uśmiechnąłem się, bo trolling jest tak żałosny, że aż mnie to cieszy, że ludzie, którzy mnie hejtują to przeważnie... dopowiedzcie sobie sami :)
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Branoletki

Postautor: aartefax » 19 września 2015, o 11:59

Kocur pisze:Czyli o efekcie placebo i wpływie mentalności na organizm nie słyszał? A to szkoda, bo to bardzo przydatne w rozwoju duchowym.

A w szczególności bardzo przydatne dla rozwoju piersi u kobiet. :lol:
Mężczyznom też zapewne mogłoby w ten sposób coś urosnąć. I to na pewno byłoby o wiele bardziej bezpieczniejsze od serwowanych na necie metod z obciążnikami. :mrgreen:
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Branoletki

Postautor: Kocur » 19 września 2015, o 12:26

aartefax
czyli jesteś też ekspertem od ginekologii? :D
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.

Awatar użytkownika
Prometeusz
Posty: 1615
Rejestracja: 21 marca 2008, o 15:56
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Branoletki

Postautor: Prometeusz » 20 września 2015, o 18:21

A ja mam takie pytanie co sadzicie o powiększaniu piersi przez medytację? :)


Mogę być ekspertem, który sprawdza w sposób energetyczno-dotykowy efekty takiej praktyki. :) Oczywiście, oferta dotyczy tylko (ładnych) kobiet. :lol:

Co sadzicie o bransoletkach z wizerunkami świetych.?


Biżuteria, zabobony i kulty istnieją od zarania świata ludzkiego. Mamy XXI i jesteśmy bardziej rozwinięci intelektualnie od naszych przodków, ale jak widać niektóre skłonności i przekonania zostały u naszych człowieczych braci. :czytaj


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość