Jak rozmawiać z ludźmi zamkniętymi?

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jak rozmawiać z ludźmi zamkniętymi?

Postautor: aartefax » 17 września 2015, o 09:44

No zapewne Kocur w oczach Jamesona już się obecnie wyleczyłeś z fiksacji. :mrgreen: A wystarczy tylko zgodność poglądów w pewnych kwestiach.
Dobrze byłoby żeby Jameson Cię teraz przeprosił bo dostałeś pewnie niesłusznie ostrzeżenie od moderatora dzięki niemu. :lol:
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jak rozmawiać z ludźmi zamkniętymi?

Postautor: aartefax » 17 września 2015, o 09:57

Kocur pisze:jak chcesz to sobie trolluj, ale nie przekręcaj argumentów, bo to świadczy tylko o problemie z Tobą.


JamesonWithApple pisze: ja w przeciwieństwie do Ciebie razem z Kocur oceniam system przez wydajność, wyniki, inne kraje i publikacje ekonomistów..


No to rzeczywiście pełno tu wkleiliście publikacji ekonomistów,wyników jako potwierdzenia ,,argumentów''. :mrgreen:
Żeby to choć raz to się przydarzyło w tym wątku to byłoby o czym dyskutować.
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Jak rozmawiać z ludźmi zamkniętymi?

Postautor: JamesonWithApple » 17 września 2015, o 09:58

aartefax
każdy ma czasem z kimś sprzeczkę.. ale prowokuj sobie dalej..

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jak rozmawiać z ludźmi zamkniętymi?

Postautor: aartefax » 17 września 2015, o 10:01

Tak ma ale jak przypisałeś Kocurowi fiksację to chyba nie z d*** prawda?
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Jak rozmawiać z ludźmi zamkniętymi?

Postautor: JamesonWithApple » 17 września 2015, o 10:12

wiadomo, ale jak pisałem - każdy ma z kimś sprzeczkę, jest to normalne skoro rozmawia się tutaj o sprawach które dotykają światopoglądu czyli indywidualnego systemu wartości.. tutaj ja brodnię swojego poglądu oraz Kocura - mowa o małżeństwach, emeryturach.. to już nie światopogląd tylko fakty które są inne od tych które przedstawiasz.. oczywiście każdy się myli więc nie boję się zmieniać swoich poglądów, ale w tych zagadnieniach mam pewność prawdziwości swoich wpisów

JamesonWithApple
Posty: 203
Rejestracja: 21 czerwca 2015, o 14:38
Reputacja: 0

Re: Jak rozmawiać z ludźmi zamkniętymi?

Postautor: JamesonWithApple » 17 września 2015, o 10:41

aartefax
przeczytaj książkę współczesne problemy prawa emerytalnego oraz reformy systemu emerytalnego, wtedy dowiesz się dlaczego tvn sprzedaje kłamstwa..

aartefax
Posty: 650
Rejestracja: 11 lipca 2012, o 10:42
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jak rozmawiać z ludźmi zamkniętymi?

Postautor: aartefax » 17 września 2015, o 11:21

JamesonWithApple pisze:aartefax
przeczytaj książkę współczesne problemy prawa emerytalnego oraz reformy systemu emerytalnego, wtedy dowiesz się dlaczego tvn sprzedaje kłamstwa..


Ależ ja nie oglądam TVN ani w ogóle telewizji. Każdy prawie kombinuje i oszukuje począwszy od jednostki i na wszystkim ktoś kładzie rękę.Jednakże to nie znaczy że należy zlikwidować rządy,prokuraturę,sejm wraz politykami,sadownictwo,emerytury,samorządy lokalne,demokrację,banki,zakłamaną telewizję. Na funduszach zarządzajacy też niezłe przekręty robią pieniędzmi inwestorów i do tego są oni niezle opłacani i to niezależnie od rezultatów. Nigdzie nie twierdziłem,że ZUS oazą uczciwości stoi.
Fundusze emerytalne też dały nieżle zarobić na kasie przyszłych emerytów.
Ale bez emerytur i bez zasiłków takich jak na zachodzie to jeszcze gorzej bedzie.
Klamsto wielokrotnie powtarzane staje sie prawda.

Kocur
Posty: 1341
Rejestracja: 20 maja 2014, o 06:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Jak rozmawiać z ludźmi zamkniętymi?

Postautor: Kocur » 17 września 2015, o 15:37

Kwintesencja demokracji ;)

Obrazek

O zasiłkach nawet nie wspominam, bo żeby komuś coś dać, to najpierw trzeba komuś zabrać i stworzyć biurokrację potrzebną do pobierania tych pieniędzy i dysponowania nimi. Szczególnie złodziejski jest podatek progresywny.

Generalnie obecne rozwiązania są złodziejskie: demokracja, system emerytalny, podatek progresywny, płaca minimalna - państwo bawi się w centralnego planistę, co jest niekorzystne dla gospodarki, a na dodatek odbiera ludziom odpowiedzialność i robi z nich debili.
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości