Dziwne doznanie (inne)

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
dobrytyp
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2015, o 04:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Dziwne doznanie (inne)

Postautor: dobrytyp » 29 maja 2015, o 05:17

Zacznę od tego że miewam paraliże senne. Czasami ustępują na kilka dni lub tygodni ale wracają. Dzisiejszej nocy (już robiło sie jasno) zaczęło mnie łapać, ciągle się rozruszywałem i próbowałem znowu zasnąć. Przechodziły mnie dziwne dreszcze jakbym był cały naeelektryzowany. Zaczeły sie nasilać złapał mnie mocniejszy paraliż. Wtedy jakby zaufałem temu uczuciu. Te "dreszcze" działały już nieprzerwanie i słyszałem głośny dziwny szum jakby bulgotanie wody oraz taki dźwięk jakby prądu. Czułem że zaczynam się unosić. Wtedy do pokoju weszła matka otworzyłem oczy i odrazu wszystko razem z paraliżem przeszło. Nie pozostało mi nic innego jak wypić kawe :-? Kurde jeszcze jak szedłem do kuchni to słyszałem jakieś dziwne dźwięki w łazieńce jak by kot ale on nie miałczał. (mógł to być też seks sąsiadów) Teraz siedze z nożem i szukam forum żeby ktoś mi pomógł. Miałem wiele razy oobe ale nigdy nie mogłem wylecieć gdzieś daleko, często było niechciane. To jednak było coś zupełnie innego.(Mam nadzieje że jak chcieli mnie porwać kosmici to byli to jacyś :aniol dobrzy a nie :evil: źli :mrgreen: ) Chyba nie pomyliłem forum ?

Awatar użytkownika
piotrekski
Posty: 163
Rejestracja: 28 stycznia 2015, o 17:51
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Dziwne doznanie (inne)

Postautor: piotrekski » 15 czerwca 2015, o 15:37

Musisz poznać te paraliże, skąd się biorą i wzięły. Czy czujesz często strach i nie wiesz przed czym?
Najważniejsze abyś nie bał się swoich doświadczeń, czy to paraliże, unoszenie czy słyszane dźwięki. Zaciekaw się tym , doszukuj źródła tych zdarzeń. Może być ciekawie :)

Tyle ode mnie ;-)
chcesz idź dalej idź choćby z nudów


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości