Alternatywne światy - problem z powrotem

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
Awatar użytkownika
Emmeline
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwietnia 2013, o 23:34
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

Alternatywne światy - problem z powrotem

Postautor: Emmeline » 17 kwietnia 2013, o 00:01

Przygotujcie się na przydługawy tekst...

Mój problem jest dość nietypowy i skomplikowany. Mam nadzieję, że potraktujecie mój problem poważnie, chociaż pewnie niektórzy i tak mnie wyśmieją...
W poprzednim wcieleniu żyłam w alternatywnej rzeczywistości, gdzie zostawiłam mojego chłopaka, bo - krótko mówiąc - umarłam. Postanowiłam umrzeć, ponieważ pewna osoba krzywdziła nas gdy byliśmy dziećmi, lecz miała nas zostawić w spokoju gdy dorośniemy. Wiedziałam, że gdy będziemy ciągle razem będzie istniało to prawdopodobieństwo dalszego krzywdzenia nas i wymyśliłam, że jedno z nas musi umrzeć. Wpłynął też na tą decyzję mój stan psychiczny, bo miałam wtedy już wszystkiego dosyć. Zdecydowałam, że to ja zginę i zostanę tutaj, dopóki niebezpieczeństwo nie minie.
Niebezpieczeństwo już minęło i chcę wrócić, mam nawet pewien plan, tylko boję się, że może być trudny do zrealizowania... No więc tak:
Nie mam ochoty się od nowa reinkarnować, bo nie chcę ponownie przechodzić przez amnezję. Postanowiłam, że jako duch zmaterializuję się w swoim świecie zamiast znów się odradzać, choć zdaję sobie sprawę, że będę musiała skumulować w sobie mnóstwo energii, by pozostać jako duch w materialnej postaci.
Jak myślicie, może się to udać? Jak jeszcze można wrócić do swojej rzeczywistości?

Bardzo mi na tym zależy, tym bardziej, że rozmawiałam telepatycznie ze swoim chłopakiem i on do tej pory bardzo cierpi przez nasze rozstanie. Obawiam się, że ma wręcz depresję. Uspokajałam go, że wszystko się ułoży, ale on dalej jest w rozpaczy. Głównie dlatego chcę tam wrócić, ja też za nim tęsknię, no i żeby on tak nie cierpiał... Proszę, pomóżcie mi.
Pat­rząc na ciem­ność lub śmierć boimy się niez­na­nego - nicze­go więcej...

Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości