Skutki uboczne medytacji?

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

Re: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: icaro » 21 września 2011, o 16:25

Evolution pisze:Robisz ognisko, zapraszasz ludzi zeby bylo fajnie przyjemnie. I potem ktos mowi, ze zaprosiles ich bo chciales zeby smierdzieli dymem. Icaro intencja is intencja. Z reszta ludzie czesto psuja innym zycie swoimi "humorami". Icaro widzisz wspanialego, to czasami dostrzegaj ta wspanialosc bo ja nie widze zebys to robila.

A co ci poradzę...idz do okulisty papciu.

Dobrze ci idzie to politykowanie nawed ja nie potrafę tak zaplątać.
Jak zapraszasz ludzi na ognisko i mówisz im że chcesz żeby śmierdzili dymem...to każdy mądry człowiek będzie sie z tego śmiał i raczej nikomu normalnemu to nie popsuje humoru :-D .No chyba że jest politykiem...a tu o normalność trudno. 8-)

Evolution
Posty: 241
Rejestracja: 23 kwietnia 2011, o 13:52
Reputacja: 0

Re: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: Evolution » 21 września 2011, o 16:53

Nie zrozumialas zaluzji xD

Awatar użytkownika
Jaasmin
Posty: 173
Rejestracja: 16 stycznia 2009, o 17:41
Reputacja: 0
Płeć: K
Kontaktowanie:

: : Skutki uboczne medytacji?

Postautor: Jaasmin » 12 października 2011, o 21:48

villah pisze:zawsze można spróbować dać jakąś wskazówkę, dodać otuchy :-D
a nie dobijać rannego.
moja wypowiedz odnosiła się głównie do twojej rozchwianej interpretacji metod oddechowy, to co tobie niekoniecznie wychodzi wcale nie musi jemu.


(...do czego to doszło, że ja cytuję villaha ;-) ).

A tak na poważnie ( szczególnie kieruje te słowa do huki i icaro), bardzo proszę, żeby było tutaj tak, jak napisał villah.
Tym razem usunęłam tylko Wasze posty, następnym będzie ostrzeżenie.

agulaberkano3
Posty: 1
Rejestracja: 11 marca 2012, o 22:02
Reputacja: 0
Płeć: K

: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: agulaberkano3 » 18 marca 2012, o 18:15

zapewne myślisz że Ci odbiło...szukanie siebie tu widzę ,powoli otwierasz swoje wnętrze.przyjrzeć się nalezy temu co się dzieje..niezaspokojone potrzeby widać,nerwy uspokoją ci się niedługo po tym meilu.pootwierały Ci się czakry..kiedy medytujesz poproś o ochronę swoje Anioły,one nie pozwolą na wtargnięcie intruzów astralnych.kocham Cię .medytuj dalej ,rozwiniesz swe talenty,umysł Twój otwiera się .kiedy przejdziesz dolny pułap otwierać się będą następne wyższe..uwierzysz mi a zrozumiesz z czasem .medytuj.oczyszczane są twe emocje takze.oczyszczanie aury poczytaj sobie .no to powodzenia życzę .rozwijaj się dalej.AGULA

R3PER
Posty: 32
Rejestracja: 29 lutego 2012, o 18:49
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: R3PER » 18 marca 2012, o 21:51

skutek uboczny? uzależnienie i genialne pomysły rodem z sf :]
Dam przykład, od 1.5 roku medytuję, rozwijam świadomość - poznaję kim jestem i po co tu jestem. Doszedłem do wniosku że to mózg jest najlepszym komputerem kwantowym jaki kiedykolwiek został stworzony, a ludzie nie umieją się z nim obchodzić.
Kiedy zasypiasz to dla Ciebie sen może trwać 20/30 min, a dla kogoś z zewnątrz 8/12h. Zastanów się, to mózg stwarza pozór czasu. Od pewnego czasu zauważyłem że podczas medytacji czas jakby się spowalnia. (Ale tylko ja to widzę)
To co widzimy działa jak film, film może mieć szybkość np 15 kratek na sekundę, gdy pomiędzy te kratki umieścimy więcej kratek film staje się czystszy.
Albo dam inny przykład, kiedy leżę przed snem słucham tykającego zegarka i czasem mam momenty kiedy się napinam i słyszę co drugie tyknięcie.
W ogóle dzień u mnie wygląda inaczej, bo widywałem różne rzeczy i w każdej chwili dziękuję że tu jestem. To że kiedyś umrzemy to pewnik, musimy tylko uwierzyć, a strachu w nas nie będzie. Pytanie, co jeszcze potrafi ludzki mózg?
Polecam zobaczyć criss angel, on właśnie używa większej części. Chodzi po wodzie (efekt zawieszenia czasu), lewituje, ma dobry refleks(złapał wystrzeloną strzałę(efekt spowolnienia czasu taki jak mój), przechodzenie przez ścianę i robi jeszcze wieeele niebywałych "cudów". Proszę zauważyć że są też opowieści o mnichach i fakirach którzy mają podobne zdolności.

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: Niewinny » 19 marca 2012, o 00:09

R3PER pisze:Polecam zobaczyć criss angel, on właśnie używa większej części. Chodzi po wodzie (efekt zawieszenia czasu), lewituje, ma dobry refleks(złapał wystrzeloną strzałę(efekt spowolnienia czasu taki jak mój), przechodzenie przez ścianę i robi jeszcze wieeele niebywałych "cudów". Proszę zauważyć że są też opowieści o mnichach i fakirach którzy mają podobne zdolności.


Po prostu brak słów, przecież on jest iluzjonistą.

R3PER
Posty: 32
Rejestracja: 29 lutego 2012, o 18:49
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: R3PER » 19 marca 2012, o 12:38

Właśnie taka w ludziach wiara "nie zobaczę to nie uwierzę". Nie twierdzę że on jest Jezusem :P po prostu ma dostęp do większej części mózgu.. tak jak Darren Brown ze swoimi sztuczkami.. Od dziecka masz wmówione że to co nie zostało zbadane przez naukę nie istnieje.. pozdrawiam - małej wiary

Niewinny
Posty: 1752
Rejestracja: 9 lipca 2014, o 03:59
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: Niewinny » 19 marca 2012, o 20:27

R3PER pisze:Właśnie taka w ludziach wiara "nie zobaczę to nie uwierzę". Nie twierdzę że on jest Jezusem :P po prostu ma dostęp do większej części mózgu.. tak jak Darren Brown ze swoimi sztuczkami.. Od dziecka masz wmówione że to co nie zostało zbadane przez naukę nie istnieje.. pozdrawiam - małej wiary


Ty na pewno masz wmówione, inaczej nie twierdził byś że wszyscy inni też mają.
Co do iluzji tu akurat nauka ma znaczenie, patrz np. super cienkie, super wytrzymałe przezroczyste linki.

Bumba
Posty: 28
Rejestracja: 6 grudnia 2011, o 22:03
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: Bumba » 11 maja 2012, o 14:15

To tylko znaczy o twojej głębokiej wrażliwości jaka można zobaczyć coraz mniej. Więc jeżeli dla ciebie jest to kłopotliwe to słyszałem tu dobrą radę postaraj się uwagę odwrócić w kierunku nauki lub pracy.

Tom
Posty: 143
Rejestracja: 8 maja 2012, o 13:21
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: Tom » 15 maja 2012, o 15:47

Skutkiem ubocznym medytacji jest wspolczucie.

ChceBycWolny
Posty: 20
Rejestracja: 5 czerwca 2011, o 19:47
Reputacja: 0

Re: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: ChceBycWolny » 17 maja 2012, o 23:31

Temat lepiej było by nazwać > skutki uboczne przebywania na tym forum.

Ekhmm

: Skutki uboczne medytacji?

Postautor: Ekhmm » 29 maja 2012, o 00:30

"Temat lepiej było by nazwać > skutki uboczne przebywania na tym forum."
Jak tak to: zwykle postradanie zmysłów i opowiadanie głodnych kawałków. Chociaż ci którzy tu przychodzą postradanie zmysłów często mają już za sobą, hehe.


Wróć do „Pytania i Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości