Moja ciemna strona

Pytania i Pomoc Duchowa - Masz jakikolwiek problem, napisz tu.
miloslaw
Reputacja: 0

Moja ciemna strona

Postautor: miloslaw » 18 stycznia 2018, o 09:26

Pewnie dużo pracy jeszcze przed Tobą, warto cały czas byc w kontakcie z psychologiem. powodzenia, nie zniechęcaj się!

Louii
Reputacja: 0

Moja ciemna strona

Postautor: Louii » 19 lutego 2018, o 11:03

Oj tam psycholog :D Psycholog może dać wsparcie ,ale nie wyciągnie nas kompletnie z problemu, co najwyżej lekko przesunie go na bok.

Moim zdaniem rozwiązanie leży w głębi twojej osoby. Pomóc możesz sobie tylko ty, i musisz to zrozzumieć. Bez tego zrozzumienia zawsze będziesz winić innych ludzi, za to że coś ci w życiu nie wyszło.
Nie chodzi o to by się czuć winnym, ale by móc sobie przebaczyć. Warto zrozumieć zachowanie twoich rodziców, i jak ktoś już wcześniej powiedział- wybaczyć im bo prawdopodbnie inaczej nie umieli. Z resztą pełno rodziców ma ten problem że wychowuje dzieci nieświaodmie i potem tą nieświadomość wplata w ich życie. To niekończąca się historia.

Z drugiej strony musisz wybaczyć sobie przede wszystkim, bo to ty tworzysz te wszystkie negatywne emocje przez ataki energetyczne twoich rodziców. Ale to TY je tworzysz, równie dobrze mógłbyś stworzzyć pełną miłości bariere którą nie przebije zła energia (w metaforze).
Polecam ci pracę z oddechem i wejście do wnętrza swojej jaźni, jeśli zrobisz to z odpowiednim podejściem, pełnym zaufania do własnej intuicji i osoby, miłości i wybaczenia, to na pewno efekty będą spektakularne. Wystarczy zacząć od głupich 15-20 minut medytacji, potem troche też to wydłużyć ale nie w nieskończoność. Prowadź wizualizacje w trakcie medytacji, możesz sobie np. wyobrażać że z każdym wdechem wciągasz energie która oczyszcza wszystkie towje ciała (fizyczne i duchowe). A z wydechem pozbywasz się zbędnego balastu złych doświadczeń i przeświadczeń.

I nie uciekaj w alkohol, zamiast odchodzić od problemu zmierz się w nim, nie zakopuj go w swojej podświadomości bo to tworzy brak świadomości.
Pozdrawiam, życzę powodzenia w rozwijaniu własnej istoty :)
Masz moje emocjonalne wsparcie, przesyłam ci sporo siły i dobrego nastawienia wiec wykorzystaj to! :D

Wróć do „Pytania i Pomoc”