Rzeczywistość.

Duchowe inspiracje. Cytaty, teksty i wiele innych.
icaro
Posty: 759
Rejestracja: 11 lutego 2011, o 10:50
Reputacja: 0

Rzeczywistość.

Postautor: icaro » 23 sierpnia 2012, o 21:47

Rzeczywistość jest jaka jest…nie szukaj niczego ekstra.

Trzej mnisi postanowili razem pomedytować.

Usiedli po jednej stronie jeziora, zamknęli oczy i pogrążyli się w medytacji. W pewnej chwili jeden z nich wstał i rzekł do pozostałych:

- “Zapomniałem mojej maty.”

Po czym w cudowny sposób wkroczył na taflę wody i przeszedł na drugi brzeg do swojej chaty. Kiedy wrócił, drugi mnich wstał i powiedział:

- “Zapomniałem wywiesić moją drugą szatę do wyschnięcia” – On także pełen spokoju przemaszerował przez taflę jeziora i wrócił tą samą drogą.

Trzeci mnich obserwował uważnie towarzyszy i postanowił przetestować swoje własne zdolności.

- “Czy wasza wiedza jest większa od mojej? Ja również jestem w stanie to zrobić!”

Powiedział głośno i ruszył w stronę jeziora, aby przez nie przejść. Jednak natychmiast wpadł w głęboką wodę. Z zapałem wspiął się z powrotem i spróbował ponownie tylko po to, aby znów wpaść do wody. Próbował jeszcze raz… i jeszcze… za każdym razem tonąc w wodzie.

Dwaj pozostali przypatrywali się temu w spokoju. Nagle jeden powiedział cicho do drugiego:

-”Myślisz, że powinniśmy mu powiedzieć gdzie są kamienie??”

P. Godlewski “Moment Boskości”

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rzeczywistość.

Postautor: KamilMichał » 3 września 2012, o 20:44

Ogłaszam wszem i wobec.

Nadejście KRÓLESTWA BOŻEGO jest bliskie.

Nie będzie ŻADNEGO ARMAGEDONU !
Nie miejcie nawet nadziei.

Ustosunkujcie się do Boga a Bóg ustosunkuje się do Was, idzćie za swoim światłem a światło odda Wam w odpowiedzi jakie jest prawdziwe przeznaczenie człowieka na tej Ziemi.
Dowiedzcie się kim jesteście dla Boga i Kim Bóg jest dla Was.
Miłość to smutek, żal, szczęscie, gniew, radość, cierpienie.
Na to składa się miłość człowieka i Tym samym do Boga.
Miłość w użytku staje się sztuką jeśli niesie ze sobą intencje.
Im bardziej jest świadoma tym lepiej.
Od Naszego rozeznania w wiedzy o Bogu zależy jak będzie funkcjonować przepływ energii między świadomością.
Dajcie się ponieść fali powołania lecz nie pozwalajcie sobie na przekraczanie granic BEZPIECZEŃSTWA.
Poprostu szanujmy się, mamy jako ludzie wiele do powiedzenia lecz Boskość też jako że jesteśmy dziećmi Bożymi daje szansę wykazania się w Królestwie Bożym


To w WAS JEST KRÓLESTWO BOŻE

Pozdrawiam serdecznie
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rzeczywistość.

Postautor: KamilMichał » 5 października 2012, o 11:01

''Idźcie i głoście dobrą nowinę wszelkiemu stworzeniu''



Jak Polska długa i szeroka tak mam pojęcie że Każdy może dojść do własnej indywidualnej prawdy.



Jeśli chcemy się dowiedzieć dlaczego Polska została KRAJEM WYBRANYM to uświadomijmy sobie że od niej zaczęło się odrodzenie.



Podstawą jest to :

serce=podświadomość czyli idź za prawdą, światłem ale w czasach ostatecznych zawiedzie Cię ono do własnej idnywidualnej prawdy.

Jeśli Polska wybrana Narodem na służbę Bożą to uwzględnijmy to, bo to NASZE WSPÓLNE przeznaczenie.

Dla obcych możemy być hybrydami ale w świetle świadomości Nasz duch przyjmuje istotę odpowiedzialnego człowieka który w swojej Polskości wyjątkowości dostał właśnie takie zadanie.

Polacy rozwiązaniem na wszystko.

Dojrzewanie , dorosłość, świadomość oddania swojego człowieczeństwa w ręce Bożej troski.



Miejmy to na uwadze

Mamy wyjątkową szansę

Wiedza jest dostępna dla tych którzy doświadczyli jej na własnej skórze.

Polska Chrystusowa.

Niech Bóg Nas prowadzi

Amen w imię Jezusa Chrystusa.



pozdro
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rzeczywistość.

Postautor: KamilMichał » 25 października 2012, o 17:34

Dzisiaj miałem fajną karmę.
Ogłądałem przed południem galerię Waldemara Borowskiego na deviantart.com i widziałem pracę o rybkach z ludzkimi twarzami

http://waldekborowski.deviantart.com/#/d57c787

Później ogłądałem film o podwodnym świecie zwierzątek wszelkiej maści.

Dobrze się składa bo przypomniałem sobie że wolność to samodzielność w podejmowaniu decyzji.
Odnośnie tego zdałem sobie również sprawę że jeśli otacza mnie Bóg to nie zawiedzie mnie w ślepą uliczkę tego świata lecz będąc w wierze w Jego wszechobecność we własnej osobie pomoże mi w realizacji marzeń.
Jeśli mogę to oczywiście nadaje Jego obecności jak najbardziej szlachetne cechy dlatego zwadzięczam mu poznanie prawdy jak i uzdrowienie duszy i ciała.

Natomiast niewierze w egoistyczne pojmowanie kwestii świadomości ponieważ dziele Ziemię z każdym który po niej stąpa.
Jeśli widzę Ciebie to znaczy że jesteś w moim świecie.
To znaczy na tyle sposobów na ile możemy być indywidualnością budujesz wszechświat.
Moja rybko , mój koralowcu kocham Cię za to kim jesteś.
W kwestii samorealizacji i samoorganizacji niema problemu w zrozumieniu że wszystko jest zmienne i jednocześnie stałe.
Świadomość trafia idealnie w punkt.Zadajesz sobie pytanie co chcesz osiągnąć, uzyskujesz odpowiedź że to chcesz mieć w swojej duszy.
Jeśli siejesz ziarno to zbierasz Jego żniwo .
Okazuje się że warto wrócić do tego co było i co jest już raz przerobione aby wskrzesić prawdziwą esencję wszelkich szczegółów które rozpalają wspomnienia.
Kocham Was

pozdro i powodzenia
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: Rzeczywistość.

Postautor: KamilMichał » 11 listopada 2012, o 09:49

Wzmacnianie sygnału
Skąd biorę energię? z kosmosu !

To do mnie przychodzi a ja to przetwarzam i wzmacniam znając Waszą przyszłość
To jest to co chcę w Was widzieć a Wy widzieć w sobie i tym samym w swoim świecie.

Pamiętaj że wszyscy są równi ale Tobie również powinno być dobrze

Mianuje się obywatelem wszechświata :-)

pozdro


pozdro
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam


Wróć do „Inspiracje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości