To kim jesteśmy?

Duchowe inspiracje. Cytaty, teksty i wiele innych.
R3PER
Posty: 32
Rejestracja: 29 lutego 2012, o 18:49
Reputacja: 0
Płeć: M

To kim jesteśmy?

Postautor: R3PER » 7 marca 2012, o 21:08

Powiem wam taką historyjkę, kiedyś słuchając muzyki pewnego rapera. Przyciągną mnie tekst w którym mówił on o swoim życiu. O swoich pragnieniach, marzeniach, o tym kim jest i czego szuka w życiu. Zacytuję fragmenty:

(Molesta Ewenement - Czasem)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim
Kupić bilet donikąd i spakować walizki
odnaleźć nową przestrzeń ta mnie dusi czasem
ale chyba czasem tak być musi
Czasem sie zamykam nie ma mnie dla nikogo
wsłuchuje w cisze i nie kiwam wtedy głową
Zamykam w sobie by móc sie otworzyć
I rozmawiam z tym który to wszystko stworzył -> od tego zacząłem mój rozwój duchowy
Czasem mam akcje, patrze za okno
a tam deszcz pada i ulice mokną
Wtedy boję sie o jutro przeraża mnie niepewność
choć nieraz mówiłem jest mi wszystko jedno
Czasem czuje sie tu jak outsider
twojej recepty na życie nie chce, sam znajdę
Znam prawdę o sobie i konsekwencje
wiem nie zbuduje nic bez poświeceń.

Tak na nich patrze(na ludzi) i nie wierzę oczom
ja nie muszę mieć za co żyć muszę mieć po co

Czy jesteśmy tu by karmić ego
a może świat potrzebuje nas bardziej niż my jego

Słuchałem tego tekstu i z czasem trafiał do mnie coraz mocniej, kiedy pierwszy raz go przesłuchałem myślałem że ja właściwie jestem taki jak Pelson, albo bardzo podobny, podobnie postrzegamy rzeczywistość, jesteśmy tacy sami. Albo inaczej powiem, słyszymy TEN SAM GŁOS! Oczywiście patrząc przez pryzmat ego jesteśmy inni, on mieszka w warszawie, ja w lublinie. On ma koło 30, ja 21. Mamy innych przyjaciół, ale w naszym sercu mieszka ta sama idea.

Mogę zaczynać i kończyć dzień na ławce
pluć na rzeczywistość czekając na zbawcę.
Wmawiać że świata nie da się naprawić
i spłonąć ze wstydu, nie podnosząc rękawic.

Po tym kawałku zaczynało rodzić się we mnie dziecko, coraz bardziej i bardziej zagłębiałem się w jego twórczość, ale nie tylko jego, bo jego koledzy z zespołu TEŻ słyszą ten sam głos! Nie patrze na to jaka to muzyka, czy jest "rozrywkowa", chodzi o to że ten który mieszka w nim mieszka także we mnie i w bardzo wielu ludziach.
Wiecie co było potem? Ciągle szukam ludzi podobnych do siebie i są to najczęściej młodzi. Wiadomo że małe dzieci mają dużo wiary, nie potrzebują udowadniania, wierzą po prostu. Właśnie tą moją naiwność wykorzystali katecheci jak byłem mały i wmawiali mi takie pierdoły... teraz wracam do swojego dzieciństwa, wiara rośnie, ale już nie mam naiwności.
Dobra teraz wrócę do mojej dyskusji odnośnie tego głosu który jest w nas, który czyni z nas jedność. Bo np czytając cytaty różnych ludzi również dostrzegłem że słyszą oni podobne głosy, nawet ludzie z przeszłości. Na przykład hitler był geniuszem, ale wykorzystał swój geniusz w złym celu. Idąc moim tokiem rozumowania, on słyszał podobny głos, ale nie taki sam. Bo mój głos mówi: będziesz pomagał ludziom. Nie wiem, może znajdzie się tu ktoś podobny do mnie, albo komuś przyda się ta historia do własnego poszukiwania prawdy.

Polecam ten art, mówi o tym jak takie dzieci się zachowują. http://www.eioba.pl/a/2t1y/dzieci-indygo

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: KamilMichał » 8 marca 2012, o 09:41

Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

R3PER
Posty: 32
Rejestracja: 29 lutego 2012, o 18:49
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: R3PER » 8 marca 2012, o 13:36

Fajny film. Ja właśnie o czymś podobnym mówię. Mam 21 lat, ale to czym jestem na prawdę nie narodziło się w 1990 roku, tylko na początku. Wiesz co oznacza metafora, narodzony z dziewicy? To znaczy że ciało urodziło się normalnie, tak jak każdego innego dziecka, lecz ja mam misję i dlatego mówię że nie jestem stąd. Nie powstałem z kobiety, ale z ducha. Dzieci indygo często mówią że są "z innej planety" a one są po prostu takie jak ja. Mają misję. Świat realizuje misję, ale tacy ludzie którzy nie żyją w zgodzie z nim o tej misji nie wiedzą i żyją tylko konsumpcją.
Joanna d'arc też miała misję... Czytałeś o Egipcjanach? Jak to możliwe że zbudowali takie cacko nie mając odpowiedniej technologii? A no właśnie, oni byli takimi dziećmi. Może nie wszyscy, ale Ci którzy to zaprojektowali. Ludzie nie widzą kim są, myślą że przyszli na świat się najeść i zabawić...

Radzę poczytać cytaty i patrzeć na to co nas łączy, a nie na to co dzieli, zrozumiecie wtedy że ten ęktóry jest w nas od początku musi przejąć władz. Nim właśnie jestem ja.

Awatar użytkownika
assiya
Posty: 38
Rejestracja: 3 grudnia 2011, o 15:49
Reputacja: 0
Płeć: K

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: assiya » 8 marca 2012, o 20:58

Jeśli ludzie czują potrzebę, pragnienie, aby ujawnić wyższą siłę, jednoczą się wszędzie na całym świecie ich pragnienia i nie czują tego, że są rozproszeni na różnych kontynentach, ponieważ znajdują się w duchowej “przepustowości”.


ehhh... dlaczego człowiek dopiero po wielu latach zaczyna rozumieć konieczność połączenia, jedności?
odpowiedź dla zainteresowanych tutaj: http://laitman.pl/dluga-droga-do-jednosci/

Obrazek
kabaladlawszystkich.pl
Koko kara mata hai agaru no kai?

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: KamilMichał » 9 marca 2012, o 17:09

Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

Ciekawy
Posty: 763
Rejestracja: 26 października 2009, o 19:23
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: Ciekawy » 9 marca 2012, o 20:40

"Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem, i tak zawsze aż do końca."

Joseph Conrad

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: KamilMichał » 15 marca 2012, o 21:47

UKRYTE SYMBOLE KABAŁY i ich wpływ na nieświadomą podświadomość przyczyną wielu niepowodzeń nie ''zwykłych'' ludzi.

-Niepowodzenie w związku

-Niepełnosprawność

-Nałogi

Przykładem tego są dzieci które według WŁASNEJ projekcji świadomości i podświadomości swoich rodziców powinny być wspaniałe w każdym calu lecz z jakichś powodów im się to nie udaje.

Nie zapominajmy rowniez o dziewczynach ktore szukają swoich ''idealow'' bez efektu.

Czasem może się zdarzyć tak, że narzekamy czemu się dzieje tak lub inaczej w naszym zyciu i nic na to nie mozemy poradzic, a bedac w lonie Matki myslelismy ze swiat jest taki piekny według racji jej macierzynskiej troski o nasz byt.

Niestety konczylo sie rozczarowaniem kiedy po pierwszym ujrzeniu 3D dostawalismy w dodatku klapsa na przywitanie.

Na szczescie nadszedl czas kiedy mamy swiadomosc po co tu jestesmy.

Uswiadamiajmy sie wyrozumialoscia, dlaczego ja jestem inny niz ty. Nie ważne ze jest to cialo kalekie czy nalogowe, wazne ze robimy to dla siebie.Ja dla Ciebie Ty dla Mnie!W ten sposób zauwazamy co powoduje nasze wady i zalety ktore ksztaltuja nasze wspolne istnienie.

To jest naszym bogactwem i madroscia.

Umiejetnosc tą porownalbym do petel swiadomosci, ktore kazdy z NAS MA i ktore mozemy swobodnie wspolnie kontemplowac jezykiem serca dla uealastycznienia zdolnosci komunikacji nie zaleznie od odleglosci jaka Nas dzieli.

Wystarczy byc tylko tego swiadomym.

Ukryty jezyk kabały spowodowal ze wiele istnien nie moglo rozwijac swoich doswiadczen i milosci na dalszych etapach swojej egzystencji.

Łapiac i gromadzac swoje doswiadczenia na pewnym etapie tracilismy orientacje w logice zycia ze wzgledu na brak nowych systemow holograficznych, ktorych rozwoj ograniczała kabała za pomoca symboli 69 pentagramu itp. Odwracajac w ten sposob wspolna uwage, powodowala ONA skupienie sie naszych nieswiadomych ''do czasu'' podswiadomosci , na dzialaniu i rozwoju systemu ktory preferował niszeczenie planety i materializm.

Była to brutalna GRA HORMONÓW na wspaniałej naturze człowieczeństwa.

Swiadoma dusza to swiadoma kwintesencja ewolucji ktorą mozemy wspolnie kontemplowac dla osiagniecia okreslonych wibracji. Nie zapomnijmy o tym!

Wystarczy sie tylko wsluchac w okreslona intencje.

Wibracja i przyciaganie to prawa natury ktore logicznie buduja systemy holograficzne w SWIADOMOSCI

Nie PISZE ZE OD RAZU POWINNISMY zyc w swiecie milosci i domagac sie sprawiedliwosci od polityki.

Powolutku az do skutku, swiadoma demokracja serc zadecyduje w soim czasie.

Nasze serca rozmawiaja badzmy tego swiadomi ze jestesmy jedna substancja tej planety.

Pozytywnie myslaca substancja staje sie pozytywnie myslaca substancja , negatywnie myslaca sybstancja staje sie negatywnie myslaca substancja :D

Badzmy tego swiadomi.



pzdr
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: KamilMichał » 4 kwietnia 2012, o 22:52

A. Colier o zaginionych dzieciach i kobietach dla potrzeb rytuałów i tym podobnych.

Mówi także o innych korzyściach jakie czerpią niektóre cywilizacje porównując nas w pewnym sensie do surowca.



http://www.youtube.com/watch?v=ym8x8F01 ... redirect=1



Czyli tzw. holograficzna karma dla ''bogów'' którzy ''nisko upadli''-(Dan Winter-''the egzz files'') dla celowego tworzenia dualizmu i ogólnie pojętej manipulacji (najczęściej miłością) w celu ciągłego odtwarzania ''archetypów'' poszczególnych zachowań na naszej Planecie Ziemi

Jest to życie tzw. czyimiś uczuciami lub jak kto woli ''pasożytnictwo''.

Wszystko zależy od tego w co wierzymy, natomiast wiara to prawda która jeśli jest przypieczętowana dogmatem to nie istnieje jako ogólnie pojęta kreacja.

W naturalnym stanie rzeczy prawda jest nieskończona tym samym rozwój i mądrość niezna granic.



Bądźmy świadomi !

Prawda może zabić jeśli pojedyńcza dawka jest za duża.



pzdr
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

WrozbydlaCiebie_pl
Posty: 23
Rejestracja: 16 marca 2012, o 16:09
Reputacja: 0

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: WrozbydlaCiebie_pl » 12 kwietnia 2012, o 13:23

Przede wszystkim musimy mieć świadomość swojego istnienia oraz tego,ze panujemy nad tym co nas otacza,nie zmuszać się do każdej czynności,bo to nie da efektu.

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: KamilMichał » 16 lipca 2012, o 11:05

Nauczanie=umiejętność naprowadzania na skupienie naszej wibracji energii która również jest miłością Jezusa.

Przytulając inną osobę mamy dobre zamiary.

Zgoda musi być w jakimś stopniu aby nikt nie mógł robić tego co chce i jak mu się podoba nawet w systemie holograficznym czując świadomość innej osoby kiedy pod wpływem odniesienia do kosmicznej wiedzy daje sie odczuc niesamowicie.

Zawsze jest sprawiedliwosc i zawsze jest pewna kolejnosc w przeplywie energii aby system mógł funkcjonowac sprawnie.

Polska została wybrana tylko dlatego ze jest w bardzo dobrym polozeniu geograficznym.

Tak więc będzie jak ma byc ale o tym co daje sie odczuc od innych ludzi nie odbiegajmy bo to bedzie podstawa



pozdro
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: KamilMichał » 20 lipca 2012, o 09:53

Miejcie to na uwadze :-P :-P

KAŻDY Z NAS JEST STRAŻNIKIEM WIEDZY

Musicie to uwzględnić bo polske szlak trafi

tyle mam do powiedzenia, wyboru dokona za Was życie jeśli Wy tego nie zrobicie

pzdr
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

Awatar użytkownika
BezZnaczeniowy
Posty: 118
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:34
Reputacja: 0
Płeć: M
Kontaktowanie:

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: BezZnaczeniowy » 26 lipca 2012, o 12:38

jedyne pewne co każdy może doświadczyć to bycie samo w sobie to to że jestem/jesteśmy wszystko inne to interpretacja albo zgadywanie :):):) tyle wiem: że jestem, poza tym to teatr w milionach ról :)

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: KamilMichał » 27 lipca 2012, o 09:32

Nasza Ziemia charakteruzyje się największą gęstością.

Na czym polega transformacja?

Na przyzwyczajaniu ludzi do pogodzenia się ze swoim losem, jeśli chodzi o Polaków jako o narodzie wybranym.



To nic więcej jak zmierzenie się z prawdą że rzeczywiście zadanie jakie mamy wykonać musi być odrobione aby wślizgnąć się do kolejnego etapu (w końcu odrodzenia)wiecie co mam na myśli.



Absolut jest JEDNOŚCIĄ.

Ale jeśli my dysponujemy świadomością tego kim jesteśmy to mamy kontrolę nad biegiem wydarzeń, czyż nie? :)



Wystarczy tylko trzymać poziom.

Jeśli KAŻDY znajdzie swoje miejsce w świecie to będzie wiedział co ma robić.

Wolna wola.

Jezus sam wie komu pomagać jeśli my wyciągniemy do kogoś rękę a będzie chciał otrzymać jakiejś pomocy.

Niema w tym złego.Z resztą niema złego i dobrego , tylko za dużo myślimy, wystarczy mieć tą nieszczęsną świadomość :D.

pozdro
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

KamilMichał
Posty: 255
Rejestracja: 23 listopada 2011, o 16:13
Reputacja: 0
Płeć: M

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: KamilMichał » 25 października 2012, o 20:18

``Dobrze się składa bo przypomniałem sobie że wolność to samodzielność w podejmowaniu decyzji.``

Kiedy zdałem sobie z tego sprawę odniosłem wrażenie że to mało ważne





Jak docenić życie za czas Jego trwania?

Zdać sobie sprawę z faktu współczucia Tym którzy przeszli najgorsze przed Tobą.

Świadomie uzależniłem się od życia
Nie potrzebuje narkotyków ale wspólnego działania duchem.



pozdro i płyń na fali transformacji byle nie roztrzaskała się razem z Tobą na klifie :>
Prawdziwa miłość jest nauralna i przychodzi bez wysiłku,
Prawdziwa miłość jest esencją twojej istoty



pozdrawiam

villah
Posty: 1257
Rejestracja: 2 marca 2010, o 21:45
Reputacja: 0

Re: To kim jesteśmy?

Postautor: villah » 29 października 2012, o 14:15

A jakie masz dowody, że samodzielnie podejmujesz decyzje? na youtube jest filmik, na którym naukowcy podłączając Cię do urządzeń, dzięki którym mogą określić Twoją decyzję z 4-5 sekundowym wyprzedzeniem, za nim decyzja zostanie "ujawniona" świadomości :)


Wróć do „Inspiracje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości